View Single Post
Stary 04-05-2010, 13:13   #2
PAFFCIO
ford::professional
 
Avatar PAFFCIO
 
Imię: Paweł
Zarejestrowany: 18-09-2007
Skąd: Już bardziej Wawa jak Sz-n
Model: Mondeo
Silnik: 2.0 EcoBlue
Rocznik: 2019
Postów: 1,526
Domyślnie Odp: Nowe Mondeo - temat dla zadowolonych z wyboru

105kkm bezpiecznie i szybko przebytej drogi, w komfortowych warunkach, bez hałasu, stuków, trzasków, w ciszy lub z muzyką w tle, a najczęściej gadając via BT przez fona - "dial name -> siara -> i wszystko jasne" to bezcenne atuty VC...
wymieniam olej i wszystkie filtry co 20kkm, tankuję na auchan (średnio 7 - 7,5l/100km) - bardzo dobre paliwo, sprawdziłem, po chipie z autkiem jest tylko lepiej, mocniej, szybciej, dynamiczniej, a silnik? po ostatniej diagnostyce funfel nówka sztuka z wzorcowymi parametrami... jak dotąd spaliły mi się 2 żarówki stopu, przeżyłem kilka bitek, sam dzięki radarowi kilku uniknąłem, podgrzewana tylna kanapa (fotel pasażera również) nadal wzbudza zachwyt (zwłaszcza u płci przeciwnej), zmienne zawieszenie pozwala się zrelaksować i poszaleć lub uniknąć "łosia" przy 120...światła świecą daleko, dodatkowe oświetlają dziury na poboczach przy ciasnych zakrętach (paru dziur i słupków dzięki nim uniknąłem)... rozmiar bagażnika...nigdy nie powiedziałem mojej lubej "tego nie weźmiemy bo się nie zmieści" ;-)
Alcantara jest piękna i po przeszło 2 latach wygląda jak nowa...
Mondziak nigdy mnie nie zawiódł..no raz, a właściwie dwa lecz to źli ludzie go dotykali ;-)...
To na prawdę piękny głaz....znaczy wóz ;-p ... jak powiedział osiołek do Shreka...czy jakoś tak ;-p
__________________

Ostatnio edytowane przez PAFFCIO ; 04-05-2010 o 17:37
PAFFCIO jest offline   Odpowiedź z Cytatem