Cytat:
|
Od poprawnego napisania tytułu tematu....
|
to powiedz na jaki go zmienić
Cytat:
|
Od sprawdzenia czy klemy oraz kable na rozruszniku są dobrze dokręcone i nie skorodowane. Skontroluj stan alternatora i napięcia ładowania może dioda na mostku prostowniczym dostała zwarcia od wody i teraz zjada Ci akumulator poprzez uzwojenie alternatora.
Jeśli kontrolki gasły a rozrusznik pykał tzn, że albo coś rozładowało akumulator, albo coś nie łączyło i przy dużym poborze prądu zanikało napięcie.
|
nie bardzo jak mam to wszystko sprawdzić pod blokiem ale zobaczę
Cytat:
|
ja mam to samo tyle ze mi nie po umyciu a podczas jazdy sie stalo ze autko sie wylaczylo. imobilajzer dziala,wiec nie odcina paliwa. a auto dalej nie odpala tylko slychac cykanie jak przekrce stacyjke .az dzis rozladowalem akumulator
|
Radio nie zgasło podczas jazdy? I nie stracił mocy w trakcie jazdy?
Jeśli tak to może być problem z ładowaniem, mi tak się stało w styczniu i autko wylądowało u elektryka, sprawdził alternator (był ok) i przy sprawdzaniu regulatora napięcia urwał się jeden kabelek (ze starości) w momencie odkręcania śrubki.
Tak na marginesie, prawie niezauważalnie świeciła się kontrolka od ładowania.