View Single Post
Stary 24-06-2010, 12:34   #14
Raschey
ford::average
 
Avatar Raschey
 
Imię: Cezary
Zarejestrowany: 31-01-2010
Skąd: Łódź
Model: Mondeo MKIV Titanium X Durashift/Mondeo MKIII Ghia
Silnik: 2.0 ON 130KM/2.0 LPG 146KM
Rocznik: 2007/2002
Postów: 157
Domyślnie Odp: Czy mondeo MK3 2002 łączy się ze Stagiem300 Premium?

Ja trochę ostatnio drążę temat gazu i wynika że najlepsza instalacja to coś takiego:
Stag 300 Premium, reduktor Magic III, wtryski Matrix HD 544, filtr Czaja FL-02, dysze 2,5 mm,wielozawór z wyjściem na miedź 8mm, instalka na miedzi fi8mm. Butla największa jak wejdzie (60l podobno), wlew pod klapką od benzyny.
Regulacja luzów zaworowych przed założeniem i później co 30kkm, zrobienie świec na 1,0 mm (oryginalnie 1,3mm) podobno rozwiązuje problemy wskazujące na przewody WN.
Najważniejsze jednak jak się chce mieć instalację "Załóż i zapomnij" znaleźć dobrego gazownika. Ludzie mówią że warto nawet 600 km się przejechać.
I tak się okazuje że w Łodzi nikt nie potrafi dobrze zamontować instalacji i najbliżej ze sprawdzonych to do Wa-wy bym musiał jechać.
A orientuje się ktoś jak się ma sprawa "słynnych" klapek w kolektorze do instalacji gazowej ? Ma to jakiś wpływ czy bez znaczenia ?
Raschey jest offline   Odpowiedź z Cytatem