View Single Post
Stary 07-07-2010, 14:52   #316
benio
ford::professional
 
Avatar benio
 
Imię: Robert
Zarejestrowany: 25-04-2008
Skąd: Scyzorykowo
Model: Mdo MK3,4,5; Focus MK3
Silnik: 2.0TDCi; 1,4Pb
Rocznik: 2006; 2009
Postów: 1,658
Domyślnie Odp: Hałasujący napinacz paska klinowego - wymienić cały napinacz czy tylko te kółko?

Cytat:
Napisał robarek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Bierzesz płaskownik 40x3 mm, długości tak ze 450 - 500 mm. Na końcu robisz otwór kwadratowy 12,5x12,5 mm (przekątna wzdłuż płaskownika), wkładasz pręt kwadratowy 12,5x12,5 mm długości 13 mm, wkładasz w otwór w płaskowniku (na równo z płaskownikiem i obspawujesz (od strony płaskownika). Szlifujesz (jeżeli to konieczne) płaskownik na równo, żeby było elegancko malujesz i gotowe Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
SUPER opis.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Dzięki wielkie Robarek.
benio jest offline   Odpowiedź z Cytatem