View Single Post
Stary 02-08-2010, 15:57   #16
davidcie
ford::average
 
Avatar davidcie
 
Imię: Dawid
Zarejestrowany: 23-01-2010
Skąd: Warszawa
Model: Mondeo Mk2
Silnik: 1.8 TD ENDURA-DE
Rocznik: 2000
Postów: 196
Domyślnie Odp: Gdzie znajduje się czujnik obciążenia silnika

Cytat:
Napisał pintonek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ja natomiast chce potwierdzić ze u mnie również sie wyłącza sprężarka jak mocniej depnę,nawet na luzie, a pisze bo dopiero wczoraj to zauważyłem heh
To akurat jest inny jeszcze temat Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. PCM odłącza klimę na chwilę przy ostrym przyspieszaniu, żeby odciążyć silnik. W TD jest potencjometr przy pompie paliwa, w benzynce bodaj przy przepustnicy. Można to zaobserwować bawiąc się linką gazu "pod maską" - przy powolnym wyciąganiu linki nie odcina, dopiero jak gwałtowniej dasz buta.
davidcie jest offline   Odpowiedź z Cytatem