View Single Post
Stary 17-08-2010, 07:47   #772
krootki
ford::average
 
Zarejestrowany: 08-11-2007
Model: Ford S-MAX
Silnik: 2.0 Ecoboost
Rocznik: 2015
Postów: 181
Domyślnie Odp: 2,5T i 2,2TDCI-testy,opinie,chipowanie

Cytat:
Napisał PabloWPR Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Sztuka się udała Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

V-tech zmierzył fabrykę na 206KM
Zrobiono najpierw program na 238KM. Troszkę pojeździłem, ale często mocno szarpał. Po tygodniu pojechałem do Krakowa na poprawkę i długo chłopaki się męczyli. Efekt końcowy to 236KM.
Wykres gdzieś mi wsiąkł. Poszukam i wkleję.
U mnie podobnie. Fabrycznie zmierzono koło 204KM. Wymieniłem IC na dużo większy (kiedyś gdzieś, chyba na tym forum znalazłem linka do jakiejś firmy z GB, która produkuje dedykowane IC do S-Maxa), do tego zrobiłem przelotowy wydech 2", łącznie z wymianą katalizatorów (wszystko w warszawskim El-tecu). Po tych modyfikacjach moc maksymalna wzrosła do 209KM. No i program (w gdyńskim V-techu, ale biorą programy z Krakowa). Po kilku próbach udało się zrobić 239KM. No ale standard - szarpanie itd. Pojeździłem tak trochę, właśnie powróciłem do oryginału i "bawię się" wspomnianym w tym wątku Bluefinem. Jak mi się uda dzisiaj przesłać program i odeślą to może niedługo znajdę czas na hamownię i dam znać, jak wyszło Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
krootki jest offline   Odpowiedź z Cytatem