View Single Post
Stary 22-10-2010, 11:31   #1346
gladki83
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 11-03-2009
Skąd: Kielce
Model: Galaxy MK1
Silnik: 1,9 TDI 110 KM
Rocznik: 1998
Postów: 9
Domyślnie Odp: Dogrzewacz

Cytat:
Napisał adrianlistek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Mam takie pytanko jak szybko powinno leciec cieple powietrze z nawiewow bo podejrzewam ze moj dogrzewacz nie chodzi u mnie zajmuje to obecnie (temp. okolo 0-5 st. C) zajmuje jakies 8 km zanim temp. silnika osiagnie jakies 70st i wtedy zaczyna grzac.
Dziekuje z gory za odpowiedz
W moim aucie (dogrzewacz D3WZ - też usprawniony przez magiczne rączki Stefano Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.) zaczyna pierwsze ciepło lecieć po około 1,5 km. Ale temperatura silnika 70 stopni nabiera po ok. 3,5 - 4 km. I wtedy elegancko grzeje.

Sprawdzałem póki co podczas jazdy po mieście. Sprawdzone też przy podobnej temp. 2-6 stopni.
gladki83 jest offline   Odpowiedź z Cytatem