View Single Post
Stary 26-10-2010, 21:47   #807
krootki
ford::average
 
Zarejestrowany: 08-11-2007
Model: Ford S-MAX
Silnik: 2.0 Ecoboost
Rocznik: 2015
Postów: 181
Domyślnie Odp: 2,5T i 2,2TDCI-testy,opinie,chipowanie

Cytat:
Napisał lukasz1983 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
krootki myślałem że przy tym secie co u Ciebie to 270KM i jakieś 420NM pęknie.

Dlaczego nie zdecydowałeś się robić program w PL...
Generalnie też jestem trochę zawiedziony. Program bym chętnie zrobił w PL (a nawet pomontował "zabawki" np. z pumaspped), tyle, że nie mam czasu jeździć po całej Polsce nie mając pewności, że będzie dobrze. A w odległości powiedzmy do 150 km od Gdańska chyba nie ma nikogo, kto by w ogóle miał jakieś większe pojęcie o zabawie z tym silnikiem. Chyba, że kogoś polecicie?

Cytat:
Napisał keisim Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
krootki rozumiem, że po końcowym dwukropku miał być jakiś wykresik?
No a nie ma?

Cytat:
Napisał lukasz1983 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
krootki jakie AFR...?
http://img395.imageshack.us/img395/1939/hamowniakv6.jpg

To jest wykres sprzed wszelkich modyfikacji, łącznie z AFR. Ja się tam nie znam, ale generalnie mówiono "słabo".
krootki jest offline   Odpowiedź z Cytatem