View Single Post
Stary 07-11-2010, 13:35   #13
andy-w
ford::advanced
 
Avatar andy-w
 
Zarejestrowany: 27-06-2007
Skąd: Bielsko-Biała
Model: Mondeo Gold X
Silnik: 2.0 TDCI 115KM/146KM
Rocznik: 2011
Postów: 246
Domyślnie Odp: Czerwone diody podświetlające kabinę - czy można dorobić?

Cytat:
Napisał Slartibartfast Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
P.S. Prośba do właściciela maxa po lifcie ale bez panoramy by wrzucił fotę konsoli na podsufitce - podobno jest tam jakiś schowek rozmiaru A5?
Niestety w schowku tym zmieści się co najwyżej paszport lub coś niewiele większego i grubszego. Gruby portfel już nie wejdzie. Zdjęć na razie nie wstawię bo auto odbieram za kilka dni.
Mam za to kilka pytań.
Czy światła dzienne zaświecają się automatycznie po odpaleniu auta ?
Czy jak zrobi się ciemniej to automatycznie zaświecają się światła mijania ?
Czy jak świecą światła mijania lub drogowe to światła dzienne gasną automatycznie czy świecą się nadal ?
Czy jak świecą tylko światła dzienne to tylne światła są zgaszone, jeżeli tak to czy można je jakoś "uaktywnić" (są takie ładne jak świecą) ?
__________________
pozdrawiam
Andrzej

Ostatnio edytowane przez andy-w ; 07-11-2010 o 13:42
andy-w jest offline   Odpowiedź z Cytatem