View Single Post
Stary 05-02-2011, 23:36   #365
Blackwhite
ford::average
 
Avatar Blackwhite
 
Zarejestrowany: 23-04-2008
Skąd: Scotland
Model: BMW E60
Silnik: 2.0D
Rocznik: 2007
Postów: 105
Domyślnie Odp: 2,0TDCi migająca sprężynka (dodatkowe objawy)

Cytat:
Napisał ethernal Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Raczej masz pecha... mimo wszystko życzę cierpliwości i powodzenia Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Czytajac posty na tym forum i nie tylko smiem twierdzic,ze wtryski, pompy i podobne problemy Fordowi nie sa obce i sa na porzadku dziennym, takze nie taki moj pech wielki jak mniemam Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Mialem wile samochodow i nigdy nie spotkalem sie z taka awaryjnoscia.
IMO Ford pozostawia wiele do zyczenia, nie ujmujac mu bo to barzdo wygodne auto, ale nic wiecej niestety.
Blackwhite jest offline   Odpowiedź z Cytatem