Temat: [Mondeo 2007-2014] Doinstalowanie modułu BT/VC
View Single Post
Stary 17-02-2011, 05:38   #491
karmaz
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 05-08-2009
Skąd: śląsk
Model: ford fokus
Silnik: tdci 2li
Rocznik: 2004
Postów: 272
Domyślnie Odp: Doinstalowanie modułu BT/VC

Cytat:
Napisał rol6 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Mam pytanie do doświadczonych w tym remacie kolegów, szcególnie posiadajacych Focusy.

Z ogromnym zainteresowaniem przeczytałem cały wątek. Ne jestem zupełnie "zielony" Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. w temacie modyfikacji - mam na koncie doinstalowanie tempomatu do Mojego mondka więc czuję klimat.

Porzy zmianie lampki oświetlenia zauważyłem, że w moim nowym nabytku Focusie mam okolicy lusterka bardzo bogatą wiązkę niewykorzystanych kabli wśród których znalazłem kabel z wtyczką do mikrofonu.

Poszedłem więc za ciosem i chciałem zlokalizowć wtyczkę do podłączenia modułu Bluetooth w okolicach schowka, lecz po ponad półgodzinnym poszukiwaniu, badaniu wygłuszenia i szarpaniu (delikatnym) za wiązki, które nie kończyły się w skrzynce bezpiecznikowej nie mogłem zlokalizować dużej bądź co bądź wtyczki.

Być może osoby, które zaintalowały Bluetootha u siebie korzystając z fabrycznej wiązki wskażą mi dokładnie w którym miejscu to ustrojstwo można znaleźć.

Na koniec dodam, że mam wersję titanium więc ta wtyczka powinna chyba gdzieś u mnie być.

Z góry dziękuję za odpowiedzi.
po pierwsze telefon do aso z numerem vin niech ci sprawdzą co jest po drugie,musisz tu podać jakie to ty posiadasz radio a po trzecie i najważniejsze musisz rozebrać schowek pasożyta ,on w focusach był montowany własnie blisko tego miejsca jak wyciągniesz schowek latarka i trochę gimnastyki ci pomoże w znalezieniu tego magicznego miejsca Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
karmaz jest offline   Odpowiedź z Cytatem