View Single Post
Stary 20-02-2011, 20:23   #51
NIUTEK74
ford::advanced
 
Avatar NIUTEK74
 
Imię: Artur
Zarejestrowany: 12-03-2010
Skąd: Gleiwitz
Model: S-max Titanium 7 os
Silnik: 2,0 TDCI 143
Rocznik: 2007
Postów: 256
Domyślnie Odp: Czerwone światełka w przednich drzwiach

Cytat:
Napisał cliniq Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
W jakim momencie zapalają się te lampki? Podłączone są do oświetlenia w kabinie? Ja zastanawiałbym się czy nie podłączyć do świateł podświetlających bok samochodu pod lusterkami - one automatycznie zapalają się przy otwieraniu samochodu pilotem oraz otwieraniu drzwi. Do tego cała instalacja pozostaje w drzwiach.

Lampki są podłączone do oświetlenia na nogi. Podłączenie do lusterek spowoduje, że lampki będą się palić określony czas



Cytat:
Napisał Dinar Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Dla mnie to jest niepotrzebne,często jak jest ciepło otwieram wszystkie drzwi i wietrze a wtedy lampki będą się świecić pół dnia.
Mnie osobiście pomysł aby te odblaski zamienić na lampki bardzo się spodobał i dlatego sobie je zrobiłem
NIUTEK74 jest offline   Odpowiedź z Cytatem