Temat: [Escort 1995-2001] PO kradziezy nowe radio niewlacza sie
View Single Post
Stary 25-02-2011, 11:56   #1
astryldd
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 25-02-2011
Model: ford
Silnik: 1.8td
Rocznik: 1997
Postów: 7
Domyślnie PO kradziezy nowe radio niewlacza sie

Jestem po kradzieży radia. Złodziej wszedł wyjął, zabrał kable z przejściówka i myślałam że tylko tyle. Ale coś jest nie tak. Kupiłam nowe radio takie pod kieszeń.

Z racji tego, sprzedawca w m1 dał nam nie tą przejściówke co potrzeba(poki co nie moge znalezsc tej co trzeba w sklepach), musielismy z kolega rozbroic wtyczki do samych spinek i tak podlaczyć do oryginalnych.

Byłoby okey gdyby nie to że radio się nie włącza. W innym samochodzie podłączając do kostki od razu samo się włącza i gra a u mnie nie.

Sprawdzone czy dochodzi prąd, dochodzi wszędzie, do głównych wtyczek, do samej kieszeni też. Niby wszystko okey ale nie włącza się.

Co się mogło stać? Prosze o szczegółową pomoc, bo się nie znam na takich rzeczach. Poza tym czy jeśli znajde normalną kostke coś to zmieni? Jest jakaś różnica?
astryldd jest offline   Odpowiedź z Cytatem