View Single Post
Stary 27-02-2011, 21:55   #56
baden5
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 26-01-2010
Skąd: Warszawa
Model: Mondeo Mk4
Silnik: 1.8 TDCI
Rocznik: 2008
Postów: 10
Domyślnie Odp: Navigacja Blaupunkt NX SP 5.1

Cytat:
Napisał mszymcz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Niestety temat Bluetooth jest chyba trochę szerszy - być może aktualizacja Sw w ASO pomoże być może trzeba poczekać na poprawki ze strony google - również posiadam Galaxy S, testowałem wiele różnych ROMów, edytywałem konfigi BT - bez efektu. Podobny problem (z różnymi autami) mają ludzie na całym świecie:
http://code.google.com/p/android/issues/detail?id=5452
http://code.google.com/p/android/issues/detail?id=3960
co sugeruję błąd w Androidzie. Ale z drugiej strony może nasze moduły BT mają błąd który powoduje takie a nie inne efekty. W kilku miejscach znalazłem że kilku osobom aktualizacja modułu BT pomogła.. Może i tu to zadziała. Czy ktoś wie jaki jest koszt tej operacji? I jak sprawdzić wersję firmware modułu BT w Fordzie?

Pozd.Marek
Tak czytalem o tych problemach ale u mnie Samsung galaxy s na poczatku dzialal idealnie i laczyl sie bez ZADNYCH problemow !!!
Oczywiscie pokazdym wgraniu nowego romu do SGS trzeba bylo od poczatku parowac z bluetooth i zaczely sie prolemy z polaczeniem a dokladnie ,mysle ze chodzi o problem z prawami dostepu do ksiazki tel. w telefonie bo po kazdym polaczeniu na telefon przychodzi zadanie zezwolenia dostepu do ksiazk i jak sie je potwierdzi to tel. sie laczy ,ksiazka wyswietla sie w Fordzie i za chwile znika i jest tzw. DUPA

Usluga programowania BLUETOOTH w Fordzie Mondeo kosztuje w Warszawie 230pln !!! i nie umieja nawet powiedziec jaka wersje oprogr. maja!!! SKANDALL !!!


PYTANIE DO SZANOWNEGO KOLEGI GRZEGORZA914

Czy ew. mozna i gdzie w Warszawie zprogramowac BT taniej
Kiedy ma byc sp 6.0

Pozdrawiam

Ostatnio edytowane przez baden5 ; 27-02-2011 o 21:58
baden5 jest offline   Odpowiedź z Cytatem