Temat: [Focus 2004-2008] chiptuning 1,6 tdci
View Single Post
Stary 19-04-2011, 20:05   #56
INVERTER
ford::advanced
 
Avatar INVERTER
 
Zarejestrowany: 25-08-2010
Skąd: Alfreton UK
Model: Mondeo Mk3 Ghia X Black Panther
Silnik: 2.0 TDCI 130 euro3
Rocznik: styczen 2004
Postów: 352
Domyślnie Odp: chiptuning focus 1,6 tdci

Cytat:
Napisał Szejk.Ahmed Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
słuchaj nie każdy musi się znać.wiem co było przed chipem i co się dzieje po.szukam przyczyny lecz jesli nie chcesz pomóc to proszę nie zabieraj głosu i nie rób bałaganu.
Kolego, ale ja naprawde niewiem o jaki kolektor ci chodzi, ani co masz na mysli mowiac ze sie nie zagrzal, a potem ze sie zagrzal ??? Dlatego pytam Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Jak nie chcesz odpowiadac na proste pytania to niepisz do ludzi na PW z prozba o pomoc Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. bo przypadkiem beda chcieli naprawde pomoc i zabiora glos i narobiom ci balaganu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

No a po takim spotkaniu, to juz im przejdzie ochota na pomaganie kiedykolwiek, komukolwiek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
INVERTER jest offline   Odpowiedź z Cytatem