View Single Post
Stary 07-05-2011, 15:33   #40
monkeytree
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 26-02-2011
Skąd: Ełk/Toruń
Model: Focus Mk1
Silnik: 1,6 Zetec 16V
Rocznik: 1999
Postów: 1
Domyślnie Odp: Dobry warsztat naprawiający Fordy w Toruniu ?

Ja ostatnio wymieniałem rozrząd w swoim aucie w Auto Serwisie (ul. Wielki Rów). Warsztat nie nastawia się na którąkolwiek z marek samochodu. Podobno robi wszystko. Byłem tam pierwszy raz. Oddałem samochód w czwartek rano i w piątek był do odbioru. Wymiana rozrządu kosztowała 250 zł (robocizna), co było uzgodnione z góry i nic się nie zmieniło. Dodatkowo wymieniona została rolka i napinacz paska klinowego. Przed wymianą części pasa klinowego kierownik warsztatu zadzwonił z zapytaniem czy ma to robić i poinformował mnie o kosztach. Według niego na starym napinaczu nie przejechałbym wiele. Nie znam się na naprawach więc przewaga była po jego stronie.

Niestety serwis nie naprawił mi przedniego spryskiwacza twierdząc, że na część trzeba czekać 2 tygodnie, także na razie zostałem bez spryskiwacza. Na szczęście zdiagnozowano problem i wiem teraz co jest popsute (manetka). Warsztat bazuje na częściach zamiennych nowych i nie interesują go szroty (chyba, że nie ma innego wyjścia).

Generalnie polecam ten warsztat, miły kontakt ale lepiej przyjeżdżać tam częściej z pojedynczymi sprawami niż zostawiać auto do jednoczesnej naprawy wielu elementów bo wtedy się ciężko połapać co ile kosztowało.
monkeytree jest offline   Odpowiedź z Cytatem