View Single Post
Stary 22-05-2011, 22:43   #99
benio
ford::professional
 
Avatar benio
 
Imię: Robert
Zarejestrowany: 25-04-2008
Skąd: Scyzorykowo
Model: Mdo MK3,4,5; Focus MK3
Silnik: 2.0TDCi; 1,4Pb
Rocznik: 2006; 2009
Postów: 1,658
Domyślnie Odp: DENSO: rozbudowa systemu

A tutaj jest wtyk http://www.sklep.rms.pl/index.php?p5...na-iso-ks11281 i gniazdo http://www.sklep.rms.pl/index.php?p5...na-iso-ks50241 trochę lepszej jakości tylko brakuje w nich kilka pinów, które należy dołożyć.

Zważywszy na pomoc ze strony Docento proponuję pewien kompromis - oczywiśce jeżeli Docento wyrazi na to zgodę - jeśli ktoś potrafi wykonać adaptację samodzielnie to robi ją sam, natomiast Ci, którzy nie są w stanie wykonać tego sami zwracają się do ww. o pomoc oczywiście na jego warunkach, a wykorzystanie tego rozwiązania do celów komercyjnych jest niedopuszczalne.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Myslę, że niniejszy temat zapoczątkowany przez RECONDO a z wielkim udziałem DOCENTO spełnił swoje oczekiwania i wyczerpuje znamiona chęci pomocy. Dlatego poczuwam się do wyrażenia podziękowania dla ww. w imieniu wszystkich zainteresowanych rozbudową systemu Denso Forumowiczów.

PS
Dziękuję wszystkim za przesłane do mnie materiały.
Nie ma to jak dobra współpraca.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
benio jest offline   Odpowiedź z Cytatem