View Single Post
Stary 28-05-2011, 09:24   #1
andyvip
ford::average
 
Imię: Andrzej
Zarejestrowany: 25-06-2009
Skąd: krakow
Model: Mondeo
Silnik: 1,6
Rocznik: 2012
Postów: 98
Domyślnie Polecane Serwisu Ford

Witam
Po moich nieudanych próbach napraw usterek w Euro-Car Krakow postanowiłem zmienić serwis żeby zobaczyć czy normą jest traktowanie klienta jak oszusta próbującego coś wyłudzić na gwarancji fabrycznej (przypomnę o moich usterkach z siedzeniem, klimatyzacją, ćwierkaniem pod maską itp) okazuje się iż NIE. Pojechałem do Wikar Kraków tak próbnie żeby wybadać co i jak, przeżyłem olśnienie podejściem do mnie jako klienta, panowie wszystko sprawdzili zamówili części (a było tego troszkę bo okazuje się że miałem poważnie uszkodzoną klimatyzację a w Euro Car już 2 razy ją pompowali środkiem i dalej schodziło) potem do mnie zadzwonili odstawiłem autko wszystko powymieniali z uśmiechem oddali autko czyste i w sumie zaczynam lubić markę forda. Siedzenie nie piszczy, klima działa jak nowa, mieszki wymienione, osłonka na lewarku biegów rónież łożyka nie wyją z rana.
W firmie Euro-Car mają klientów w dup...e nic się nie należy a naprawy polegalą na smarowaniu i opowiadaniu bajek że ten typ tak ma. Naprawdę polecam Wikara Krakow bo pewnie wszyscy wiedzą iż wszystko zależy od ludzi nie od firmy a tam jest bez kolejek, miło z uśmiechem i robią tak żeby klient był zadowolony mi pomogli i dziękuje im za to.
andyvip jest offline   Odpowiedź z Cytatem