View Single Post
Stary 17-06-2011, 23:13   #21
Glenroy
ford::advanced
 
Imię: Grzegorz
Zarejestrowany: 12-01-2010
Skąd: LPU
Model: Mondeo MK4 TitS
Silnik: 2.0TDCi DW10C
Rocznik: 2012
Postów: 312
Domyślnie Odp: Szarpanie, chwilowa utrata mocy podczas przyspieszania [2.0 TDCi]

Cytat:
Napisał maureliusz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Wniosek: Zlej te opiłki :-)
Tak też uczyniłem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Odessałem wszystko co tam było wsadziłem nowy filtr, zalałem go paliwem, wszystko złożyłem do kupy, po odpaleniu zgasł na chwilę ale po kilku obrotach rozrusznika jakoś załapał i wszystko wróciło do takiego stanu w jakim powinno się znajdować Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

A tak poza tematem, jak jest zbudowany układ paliwowy i jak to działa? Jest jakaś pompa przy zbiorniku paliwa która wstępnie podaje paliwo, czy pompa wysokiego ciśnienia musi radzić sobie z tym sama? Jak to jest bo nie kapuję? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Glenroy jest offline   Odpowiedź z Cytatem