View Single Post
Stary 11-09-2011, 14:30   #210
Golm
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 15-08-2010
Skąd: Świnoujście
Model: Focus C-Max
Silnik: 2.0L Duratorq-TDCi (136PS) - DW10
Rocznik: 2004
Postów: 22
Domyślnie Odp: Gdzie dobre warsztaty w Szczecinie

Cytat:
Napisał KuLa2o30 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam... Szukam dobrego i taniego speca od klimatyzacji ( płukanie klimy , wymiana sprężarki , zaworka rozprężnego i osuszacza no i oczywiście nabicie). Przejeździłem troche "warsztatów" ktore zajmuja sie serwisem klimatyzacji i niestety jak to u nas bywa , powie sie temat sprężarki itp. zapala sie lampka by zedrzeć jak najwiecej kasy z klienta... ceny jakie krzyczeli za ten zabieg to od 1200zł do 3000zł... gdzie 1200zł to ostatni warsztat w jakim byłem na zimowej obok inter carsu... Najbardziej zależy mi na tym by ktoś naprawde poczuł sie do naprawy i zrobił tak by było wszystko okej bo jak mam wyrzucić pieniądze w błoto to moge to zrobić bez jeżdzenia po warsztatach. Moze macie swoich poleconych mechaników , znajomych kto podjał by sie wyzwania robiąc przy tym użytek , zadowolenie klienta i mechaniora?
Z góry dzięki

P.S
dodam ,że wszystkie części mam
Nie wiem, czy jeszcze aktualne.... Ja robiłem co prawda parę lat temu, ale skutecznie klimę w warsztacie na ul. Cukrowej w Szczecinie (dokładnego adresu nie pamiętam, ale myślę, że bez problemu znajdziesz adres). Robili mi Passata. W innych miejscach oczywiście od razu chcieli mi wymieniać sprężarkę itp., a tam po godzinie odebrałem samochodzik w pełni sprawną klimą i w sumie za nie duże pieniądze.
__________________
Przekładnia: 6-bieg. przekł. ręczn. - MMT6; Norma emisji spalin: 2000 EEC (EEC 7); Klimatyzacja: Klim. dwustref. z aut. kontr. temp. Obszar: (+)"F"; Lakier: Magnum Grey Metalik; Materiał we wnętrzu: Linea/Kent
Golm jest offline   Odpowiedź z Cytatem