Temat: [Mondeo 2000-2007] Wymiana lampy przedniej ..
View Single Post
Stary 15-09-2011, 20:51   #9
Rob^
FCP member
 
Avatar Rob^
 
Imię: Robert
Zarejestrowany: 22-04-2009
Skąd: Krosno
Model: Ranger Limited
Silnik: 2.0 238KM Bi-Turbo
Rocznik: 2022
Postów: 722
Domyślnie Odp: Wymiana lampy przedniej ..

Cytat:
Napisał Pinki Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
kup reflektor od angola i zmień sam ten plastikowy klosz - rozkleisz za pomocą np. suszarki...
Jako że jestem uparty więc kupiłem kompletną lampę od anglika Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Wszystko poszło pięknie ... ładnie a jako że żona poszła na popołudniu do pracy więc miałem do dyspozycji całą kuchnię wraz z piekarnikiem .... szybka odeszła bez problemów ale ... zamiast przełożyć po prostu szybkę stwierdziłem że cały reflektor jest w lepszym stanie niż mój i zaczęło się Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ... po godzinie stwierdziłem że nie umiem wydrzeć odblasków Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Chodzi o ten uchwyt: http://tn.1j.pl/2g
Wygląda on tak samo jak ten obok kierunkowskazu: http://tn.1j.pl/2h.. ale do tego jest dostęp "od tyłu" i udało się go wydrzeć Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jedyną szansą jaką widzę jest odblokowanie zatrzasku trzymającego za ten plastikowy łepek ...
Jak próbuję pociągnąć na dół ten zatrzask to prawie się udaje, ale boję się coby coś nie urwać..
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

W sumie troszku się poddałem ... może ktoś podpowie jak toto wyciągnąć Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
... czy to się w ogóle da zrobić Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________

Było niesamowite Mondeo i zadziorna Kuga ST-Line jest Fiesta EcoBoost 1 liter !!! i Fordowa wyprawówka
Rob^ jest offline   Odpowiedź z Cytatem