View Single Post
Stary 10-10-2011, 22:00   #2447
INVERTER
ford::advanced
 
Avatar INVERTER
 
Zarejestrowany: 25-08-2010
Skąd: Alfreton UK
Model: Mondeo Mk3 Ghia X Black Panther
Silnik: 2.0 TDCI 130 euro3
Rocznik: styczen 2004
Postów: 352
Domyślnie Odp: [MK3] [MK4] CHIP TUNING

Cytat:
Napisał zabut Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Tu jest zrobiony: cały dolot, wydech w pełnym przelocie, zmieniony IC, turbina - zimna część (z 3,0D z BMW), końcówki wtryskiwaczy od Invertera.
Brakuje: programu, HEKO ma wyzwanie teraz, żeby było pierwsze 200KM w Mondeo u niego na hamowni Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Co do dymienia, tutaj jest filmik nakręcony przez kolegę z pod Poznania, który chipował przede mną Focusa Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
http://www.youtube.com/watch?v=RcJAV8zVODE
Dymienie podczas wstawania turbiny porownywalnie do tego na ori wtryskach i ostrych virusach Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
http://youtu.be/5KC9D_koUV8
http://youtu.be/DQQUwyNT_Pk

Wystarczy nie depta do dechy ponizej 2000obr. to praktycznie niema dymu. No i dwumasa dluzej pozyje Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.


Na ori turbinie nie bylo by tego dymu prawie wcale, ale jej wydajnosc konczy sie wlasnie na 170KM (180KM jesli damy wieksze intercooler) Jezdzilem chwile na takich wtryskach i ori turbina/sofcie !!! Przy ustawionym 1.8bar doladowania bylo prawie bezdymnie i nic sie nie dzialo, tylko czasem w overboost dobijala do 2.5barGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. .... wkrecenie ogranicznika zaluzji o jeden pelny obrot rozwiazalo ten problem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Jak tylko Heko ogarnie to programow to bedzie Passat Killer jak sie patrzy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
INVERTER jest offline   Odpowiedź z Cytatem