View Single Post
Stary 07-04-2012, 14:06   #7
Alx
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 27-02-2011
Skąd: Poznań
Model: S-MAX II
Silnik: 2.0 EB
Rocznik: 2016.11
Postów: 5
Domyślnie Odp: Przednie lewe koło - amortyzator, łożysko

Hej, to było podczas przeglądu, więc robili też inne rzeczy - ale patrząc na FV wynika, że najwięcej kosztowała robocizna, bo aby się dostać do tych łożysk, to musieli sporo zdemontować (przypadłość SMAX-a z uwagi na krótki przód) - tak się tłumaczyli, poza tym: wykonanie regulacji geometrii kół, no i łożysko + osłona amortyzatora przedniego + kilka drobiazgów, wyszło jak nic brutto niecałe 1200 zł :-/

Najdroższa była robocizna, ok 563 zł... Sam bym tego nie zrobił Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Ale fakt, dużo to kosztowało, za dużo, czy faktycznie w innych ASO zrobiliby to taniej?

Co do objawów, to zdarzało się sporadycznie, niezbyt często, i to z różną intensywnością, akurat jak jechałem na przegląd, to występowało i to dosyć mocno - przy skręcaniu kierownicą odczuwało się stukanie gdzieś w układzie kierowniczym, efekt taki, jakby coś w sprężynę uderzało, oprócz efektów dźwiękowych, czuć to było na kierownicy.



Pozdrawiam
__________________
S-MAX 2.0 TDCi 2oo8 -> S-MAX II 2.0 EB 2o16

Ostatnio edytowane przez Alx ; 07-04-2012 o 14:17
Alx jest offline   Odpowiedź z Cytatem