wydaje mi się, że takie oświetlenie trzeba by dorobić samemu. Sam o tym myślałem, ale tam nie ma odblaśnika jak w przednich drzwiach i trzeba wyrżnąć tapicerkę. A zasilanie poprowadzić do oświetlenia stóp.
Żeby się włączało tylko dla pojedynczych drzwi trzeba by pokombinować z układem jaki pokazał dzisiaj Mayak w temacie o listwach LED.
Ja do przednich drzwi zamiast odblasków wstawiłem lampkę od VW Group i podpiąłem się pod zasilanie nóg. Trzeba tylko uważać bo w tych lampkach niemiaszki wstawiają diody przed żaróweczką (nie wiem po co?) i przez chwilę zgłupiałem dlaczego mi się nie świeci
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. Wystarczyło zmienić polaryzację zasilania i jest git.