View Single Post
Stary 13-09-2012, 16:54   #3
dawid
ford::average
 
Zarejestrowany: 22-12-2008
Skąd: Grudziądz
Model: Mondeo MK4
Silnik: 1.6 Ecoboost
Rocznik: 2014
Postów: 180
Domyślnie Odp: Mondeo vs INSIGNIA

napisz jaka moc CDTI Opla.
W tym roku jechalismy z kumplem do Wloch ja Mondeo a on Insignia (jak kupowałem samochod chcialem Insignie ale zdecydowałem sie na Mondeo).
Jesli chodzi o silnik to sie nie wypowiadam (przy podobnej predkosci opel spalal niecaly litr wiecej ale to dlatego ze Insignia jest o okolo 200kg ciezsza), ale jesli chodzi o komfort to wole mondeo, ilosc miejsca w srodku tez mondeo szczegolnie jesli chodzi o tylna kanape jest tam o wiele wiecej miejsca (szczegolnie na szerokosc). Bagazniki sa podobne tyle ze do Forda wiecej zapakujesz z tego wzgledu ze ma mniej pochylona tylną szybę i w Oplu tylny zderzak przy dostepie do bagaznika. W fordzie 10 cm i zaczyna sie bagaznik a w oplu okolo 20-25 cm i dopiero zaczyna sie bagaznik. W jakims tescie pisali ze jesienia a szczegolnie zima mozna sobie niezle wybrudzic spodnie przy wkladaniu rzeczy do bagaznika no chyba ze chcesz je wrzucac.
Powiem tak moze opel ładniej wyglada ale i tak wole Mondeo i za rok sprzedaje tego co mam i kupuje z 2.0 TDCI.
Ostatnia rzecz kazdy chwali swoje wiec watpie zeby ktos tu ci napisal zebys kupił Insignie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.)).
dawid jest offline   Odpowiedź z Cytatem