View Single Post
Stary 11-11-2012, 20:50   #20
mjprzem
ford::expert
 
Zarejestrowany: 25-02-2008
Skąd: podkarpackie, mielec klimatyzacja napełnianie
Model: focus sedan ghia
Silnik: tddi
Rocznik: 2000
Postów: 3,108
Domyślnie Odp: 115KM - kontrolka świec żarowych i auto traci moc, szarpie

Cytat:
Napisał Sebastian_Mk1 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A powiedzcie jak to jest z tymi sterownikami pompy wtryskowej w TDCI ? da się je wyjąć tak normalnie i dać do diagnozy czy jest uszkodzony ? , bo mam taką możliwość w swoim mieście , ale tylko bez imobilaisera a nie wiem czy mój focus ma to podłączone pod pompę.?
to chodzi o zupelnie inna pompe jak u ciebie-bo piszesz tez o kolejnej slawnej pompie boscha tyle ze takiej co wystepuje w tddi...ale to nie twoj temat.
co do opilkow to biora sie one z pompy. niektorzy radza aby instalowac magnesili na drodze od pompy do listwy CR aby zatrzymywaly choc czesc opilkow, i nieuszkadzaly wtryskow.

ps a przy wyciaganiu pompy jest sporo roboty...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez mjprzem ; 11-11-2012 o 20:52
mjprzem jest offline   Odpowiedź z Cytatem