Cytat:
|
Jest mróz, więc ciężko jest robić takie eksperymenty, ale:
- spróbuj zasilić pompę wtryskową z dodatkowego baniaka, z pominięciem filtra; baniak najlepiej zawiesić na szybie pasażera, nieco wyżej; pamiętaj, że paliwa bedzie ubywać szybko, bo powrót będzie do zbiornika samochodu; nie zapowietrz go; długa plastikowa rurka odpowiedniej średnicy załatwia sprawę; zachowaj czystość.
To pozwoli ci jednoznacznie stwierdzić, czy przyczyna jest w układzie zasilania (zbiornik, przewody, pompka podająca, filtr), czy w układzie wtryskowym (pompa, wtryski).
Może jeszcze przed tymi wszystkimi działaniami - zmień filtr. Może być zawalony brudami - takie są wtedy objawy...
Paliwo na pewno masz dobre, zimowe? Może masz jakiś patent wlany do zbiornika - typu opał z rzepakiem?
|
Pompke ta mala mam nowa paliwo wali z niej jak z hydrantu a filtr to nie wiem ja go nie zmienialem od kiedy mam auto sprobuje zmienic go na nowy,,,ale nie widac w nim syfu golym okiem po wyciagnieciu,,, paliwo to raczej pewne z Bp nie leje wynalazkow,,, sprobuje jeszcze pozniej tej metody na banke,,,tylko czemu to wszysko dzieje sie od tego czasu jak go podgotowalem ??? Jak jest zimny pali na szczal a jak zlapie 80 90 C to zaczyna wariowac.