View Single Post
Stary 15-12-2012, 15:39   #84
Palek_PL
ford::advanced
 
Avatar Palek_PL
 
Zarejestrowany: 02-11-2010
Model: Smax
Silnik: 2.0 ecoboost
Rocznik: 2017
Postów: 338
Domyślnie Odp: Oprogramowanie do Convers+

Cytat:
Napisał Rob^ Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Po update zakląłem szpetnie że pewno coś sknocili i się mi radio nie wyłącza po wyłączeniu silnika Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Wyłączałem radio "ręcznie" .... 2 dni ... aż zatrybiłem że mam taki bajerek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jak dla mnie super rozwiązanie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam! Poruszyłem watek 'awarii' radia po aktualizacji C+. Jest dokładnie jak piszecie.Radio sie nie włącza/wyłącza przy odpalaniu/gaszeniu silnika.Walcze juz z tym 2 tydzien. Wszystko ręcznie.Najlepsze ze czasami sie wylaczy a czasami nie.I nie wiem o co komon.Teraz widze ze moze to przyczyna otwarcia drzwi kierowcy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

PS.Czy podwójne ryglowanie drzwi wam działa /po aktualizacji C+/?
Palek_PL jest offline   Odpowiedź z Cytatem