View Single Post
Stary 19-12-2012, 02:45   #14
Rafał A.(antek)
FORD|AUTHORIZED
 
Zarejestrowany: 07-10-2004
Skąd: ŁÓDŹ
Model: Mondeo 4_Focus_Focus 2_Galaxy 3
Silnik: 2.5 T_2.0 16V_1.8 16V_2.0 TDCI
Rocznik: '07_'99_'06_'07
Postów: 9,194
Domyślnie Odp: Swap sinika benzynowego (pinto) - jaki silnik wybrać??

Klime mozna wstawic jednostrefową, zalezy jaka obudowe wykorzystasz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. czy z transita czy zwyklą, z ojego doswiadczenia - szkoda zachodu na klimatronic Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Bolączki 2.3 to pękajace głowice przy przegrzaniu, czyli zadbaj o chlodzenie, i to co wyzej - oryginalnie kolektor scorpio 2.3 jest plastikowy w całości, łacznie z kawałkiem wodnym, bedącym obudową termostatu, tam lubi pękać, albo inaczej, tam zawsze pęknie, jak peknie nie trzyma cisnienia uklad i gotuje wode (i wywala ja tez) jak gotuje pęka glowica. W twoim jak jeszcze nie jest pekniete to peknie, jak jest to jest ryzyko ze glowica poszła (szkoda ze nie sprawdziles przed wyjecie mo motoru)

inne bolaczki to zawor cisnienia oleju w pompie olejowej, najlepiej wymienic na nowy (z 30zł kosztyje) i dac klej do gwintu na gwint zaworka.

dodatkowo lubia paść cewki zapłonowe, one nie lubia dekla (ciepło) i zwarc w instalacji elektrycznej (wiazki w scorpio)
a tak poza tym to lac i jeździc.
__________________
Mechanika - Elektryka! Klimatyzacja-Opony! Montaż LPG!! - Warsztat, Ul. św. Teresy 56/58 bud C
Mail: rafantek@ford-service.eu tel: 791 054 854 www.ford-service.eu
Rafał A.(antek) jest offline   Odpowiedź z Cytatem