View Single Post
Stary 04-01-2013, 21:50   #1015
Krisss91
ford::amateur
 
Imię: Krzychu
Zarejestrowany: 16-11-2012
Skąd: Poznań
Model: MK3
Silnik: 2.0
Rocznik: 2002
Postów: 9
Domyślnie Mk3 2.0TDCI nie odpalaa i mruga sprężyna??

Witam moj kolejny problem z niesczęsnym mkIII 2.0tdci polega na tym ze auto teraz wgl nie odpala....

Gdy kupiłem auto skonczył sie dwumas... po wymianie dwumasy auto niby chodziło dobrzee alee po przejechaniu jakis 20 km auto wchodziło w tryb awaryjny i nie miało mocy (Bląd silnika ani spręzyna sie nie zapalały) gdzies po 3 dniach jak auto straciło moc zapaliła sie słynna spręzyna... i auto juz rano nie odalało stwierdziłem zee poszły wtryski i odstawiłem auto na miesiąc....
Wymieniłem swiece bo zadna nie grzała w czym jedna sie ukręciła ale nie przepuszcza kompresij..... Auto odpaliło na chwilee było słychac metaliczny odzwięk silnika... po czym zgasł zaczesło całą budą.... teraz autoo kręci i niby chwyta ale niechce odpalic... pruba przelewowa nie wskazujee zeby to był jakis wtrysk.... rece mi opadają juz przez te auto.... miał ktos taki przypadek???sprezyna mruga wiec moze czujnik wału????

Bump: dodam ze nie jestem jakims amatorem bo pracuje jako mechanik ale z silnikami 2.0tdci nie miałem nic wspolnego.... Gdy popuszczee rurki od wtrysków ropaa lekko lecii według mnie powinno byc tam cisnienie takie zeby to pryskało??auto na plaka tez nie chwyta..
Krisss91 jest offline   Odpowiedź z Cytatem