Temat: [Escort 1995-2001] Słabo odpala po mroźnej nocy
View Single Post
Stary 23-01-2013, 09:21   #33
bongo
ford::specialist
 
Zarejestrowany: 29-12-2009
Skąd: małopolska
Model: escort mkVII Ghia
Silnik: 1,8 td 70KM
Rocznik: 97
Postów: 755
Domyślnie Odp: Słabo odpala po mroźnej nocy

Cytat:
Napisał michalaktom Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Wolę coś zachować w oryginale Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. a koszt całego filtra nie jest taki tragiczny.
Z takim podejściem pójdziesz z torbami przy tym aucieGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A jak chodzi o filtry to zrobię jak na malejącej aukcji holenderskiej i zaproponuję coś takiego: http://moto.allegro.pl/filtr-paliwa-...916862773.html Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Przy czym szkoda to z neta zamawiać, bo w najbliższym sklepie motoryzacyjnym nie powinno przekroczyć 8 zeta. No i do wypłaty nie trzeba czekaćGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
PS. Jeżdżę na czymś takim i... No cóż. Po prostu jeżdżę (co sugeruje, że auto odpalam Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ) Z resztą nie ja jeden mam taki patentGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Mój samochód jest prawie jak skarbonka. Różnica jest taka, że jak się rozbije to nie wysypią się pieniądze, które w niego włożyłem...
bongo jest offline   Odpowiedź z Cytatem