View Single Post
Stary 26-01-2013, 06:14   #25
Magik123
FORD|ZAWODOWIEC
 
Zarejestrowany: 01-10-2007
Model: Volvo
Silnik: spalinowy
Rocznik: nie młody
Postów: 5,297
Domyślnie Odp: Prawo jazdy tylko terminowe

A jak bys sie spieszył do pracy, z dzieckiem do lekarza czy gdzieś indziej to co? Jechał byś 50 na odcinki prostej drogi gdzie 300m od ulicy są 3 stare chalupy i znak 50? To juz był by bezpośredni atak na kierowców. Nie widzę powodów żeby rząd inwigilował mnie jak i gdzie jadę,to chyba wolny kraj, a nikt się wolnym nie czuje. Kupowanie większego auta żeby sąsiadowi sie pokazać?
Chciał byś tak? Żeby później opowiadać jak musiałeś składać wniosek żeby TV przełączyć na polsat o 1 w nocy bo leciała Różowa Landrynka? A to programy zakazane przez Unię?


Co do tego pytam po co? Co to wszystko daje? Co daje ta ......Unia? Rolnikom dofinansowania chyba żeby sobie nowego Mercedesa kupił i JohnDerra. Rozumiem że koło sie kręci, ale kiedyś też sie kręciło i Unii nie potrzeba było a ja ludzie nadal uciekają za granice bo tu idioci w rządzie, brak pracy i brak normalnych wynagrodzeń, najlepiej żeby rodacy tyrali za 1200zł i z tego im potrącić bo spóźnili się 2 razy po 15 min.
Magik123 jest offline   Odpowiedź z Cytatem