Temat: [Mondeo 2007-2014] Światła dzienne LED
View Single Post
Stary 01-02-2013, 11:01   #87
MateuszS
ford::average
 
Imię: Mateusz
Zarejestrowany: 02-06-2012
Skąd: Gdynia
Model: Mondeo MK5 Titanium X
Silnik: 2,0 TDCI 150 KM
Rocznik: 2015
Postów: 58
Domyślnie Odp: Światła dzienne LED

Cytat:
Napisał mrk26 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Czyli nie ma to nic wspólnego ze światłami do jazdy dziennej, co nie zmienia faktu że są całkiem fajne Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam , sprzedający to potwierdza, nie są to swiatła do jazdy dziennej.Oto co mi odpisał na email:

Numer po E to jeden czyli "E1", czyli podbite przez Niemcow, ale na przyszłość informacyjnie dla Pana, że nie ma to najmniejszego znaczenia dla przepisów jaki kraj europejski podbił homologację. Diody są jako pozycja czyli świecą sie cały czas razem z soczewka podczs jazdy, nie ma potrzeby zadnych modyfikacji, wszystko jest kompatybilne z oryginalna instalacja samochodową.
MateuszS jest offline   Odpowiedź z Cytatem