Temat: [C-MAX 2010-2015] Awarie i usterki
View Single Post
Stary 18-02-2013, 20:13   #72
jurii
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 22-07-2009
Skąd: Rzeszów
Model: c-max
Silnik: 1,6 EB
Rocznik: 2012
Postów: 8
Domyślnie Odp: Awarie i usterki

Witam ! Chciałem się podzielić tym, co mnie dzisiaj spotkało w serwisie ResMotors w Rzeszowie. Zgłosiłem usterki wymienione we wcześniejszym poście + EcoMode, że pokazuje jakieś dziwactwa, a nie to co Wy opisujecie i..... no właśnie brak kompetencji panów z serwisu mnie poraził. Po dwóch godzinach "sprawdzania" czy mówię prawdę stwierdzili (wzorując się na C-Maxie testowym), że wymienić należy amortyzator klapy bo wyciekł (nie wymienili bo nie mieli), głośniki, a raczej tapicerka drzwi wpada w rezonans i harczy w ich testowym również, więc nie jest to wada (mogę jechać wyciszyć drzwi do serwisu zajmującego się caraudio na własny koszt). Z EcoMode nie umieją powiedzieć co jest nie tak, bo ich testówka pokazuje co innego i też jest to różne od tego co być powinno! W związku z tym zaproponowano mi w przyszłym tygodniu powtórną wizytę tym razem na cały dzień! Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Ręce mi opadły, a że zmęczony po całym dniu to nawet nie komentowałem. Dwie godziny stracone po to, żebym się dowiedział od "profesjonalistów", że zgłoszone usterki mają miejsce !!!
jurii jest offline   Odpowiedź z Cytatem