Biegi, płynność i prędkość
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jeśli od razu po wyzerowaniu spalania średniego masz 5 koniczynek, to faktycznie lipa. Powinny być po 2.
W teście zagarów jest pokazana skala od 1 do 5 dla każdej "koniczynki" i dla zimnego silnika. Przechodzenie między poszczególnymi wskazaniemi eco w teście, to strzałki lewo/prawo.
Co do głośników, to ja słyszę jak gra tapicerka lewy tył i prawy przód
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
To, że nie słyszysz przy radiu pewnie wynika z gorszej jakości dźwięku radia. Dynamika z CD jest najlepsza. Rozumiem też, że dla każdego źródła masz takie same ustawienia koretora i DSP? Bo ja np. dla radia muszę mieć ustawione mniej basów niż np. USB.
Natomiast dziwne to jest, bo jak słyszę grę plastików głównie podczas rozmów i wiadomości właśnie w radiu. Podczas muzyki, to muszę się dobrze wsłuchiwać, żeby coś usłyszeć.
To już bardziej wkurzające jest zbyt mocne ściszanie radia podczas parkowania z czujnikami.