View Single Post
Stary 24-02-2013, 14:12   #78
DomeloTDCI2.0
ford::average
 
Avatar DomeloTDCI2.0
 
Zarejestrowany: 12-06-2009
Skąd: Ostrów wlkp
Model: Focus
Silnik: 1.6 TDCI 90KM
Rocznik: 2007
Postów: 64
Domyślnie Odp: Spot w wlkp nr.2 ------- Poznań 23 marca

Cytat:
Napisał wojtekn Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
DomeloTDCI2.0 a ty przyjedziesz
Chętnie, ale po pierwsze mam kawałek, a po drugie jestem niepełnosprawny, więc jestem uzależniony od transportu... Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Innym razem!Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Na pewno w tym roku pojawię się na spocie drugiego forum, z którym zresztą Jarek chcę połączyć Waszego spota, więc nie wykluczone, że kiedyś się spotkamy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Jeżeli ktoś mówi, że nowe modele forda rdzewieją, to po prostu nie nadąża za rozwojem motoryzacji i myśli że najnowszym modelem jest escort i stąd bierze się u niego ta wiedza, że nowe fordy korodują
DomeloTDCI2.0 jest offline