Witam
Zajmuje się naprawą wtryskiwaczy CR (tych co sie da zrobic oczywiscie ze względów uwarunkowań techniczych).
Jeśli byliby panstwo zainteresowani informacją jakie zaworki, rozpylacze i tak dalej, lub zakupem samych zaworków to chętnie pomoge.
Tylko i wyłacznie NOWE ORYGINALNE zaworki produkowane we FRANCJI.
Chętnie również doradze co robić, co wymieniać itd.
Ze względów pracy będe dostępby na forum w godzinach wieczornych czyli od 21 w góre.
e-mail:
serwis.az@wp.pl
Witam
Od razu przepraszam ale przyznaje że nie czytałem wątku od pierwszej strony.
Jeżeli to co piszesz z tymi przelewami jest prawdą no to tak zbalazłeś odpowiedz dlaczego tyle pali.
Na twoim miejscu sprawdził bym raz jeszcze te przelewy tym razem dokłądnie, ale jeżeli się potwierdzą, to szukaj dobrego mechanika od diesla (ale nie takiego co robił zawsze benzyne i teraz też robi od nie dawna diesla.)
Powinienies wyjąć wszystkie wstryski i zaniesc na maszyne któa sprawdzi je jednakowo (i jednocześnie wszystkie na raz!!!) zarówno pod względem przelewów i jak dawek.
I tu ciekawostka, to nie jest tak jak kiedyś ze jak auto dymi to ropylacz jest walnięty - trzeba mieć naprawdę dużego pecha zeby tak było.
Dlaczego mechanicy wymieniają rozpylacze sie spytacie?
Bo oryginał delphi to koszt około 200zł, i teraz sobie pomyślcie ze mechanik ma rabat 10% od tego. Zyc nie umierac
Pozdrawiam.