Cytat:
|
Poproś kolegę wrzoch'a, aby Ci wrzucił zdjęcie swojego monitorka wklejonego w to wypukłe lusterko do obserwacji dzieci. Jak sądzę było z tym dość sporo "robót ręcznych", ale jak to oglądałem przez chwilę, to nawet wyglądało profi.
|
Teraz jest bardziej profi look. Jeszcze nie zdjęta folia z wyświetlacza.
Kamerka mi zdechła (monitorek załatwiłem wcześniej). Monitorek nowy już jest - dwa wejścia Video, aktywowane kiedy pojawi się na nich sygnał Video.
Zdjęcie zrobione z pozycji mojej głowy. Monitor ma dość dobre kąty patrzenia (w przeciwieństwie do poprzedniego), dlatego nie musiałem go przechylać w stronę kierowcy (jak poprzedni). Kabelek przepuściłem bokiem przez zawias, a zasilanie kamerki i monitorka załącza się przez mikrostyk, który jednocześnie jest ogranicznikiem otwarcia tego lusterka, aby przynajmniej w pionie patrzeć prostopadle na monitor.
Jak już wymienię kamerkę, to pojawią się zdjęcia z widokiem z kamerki.