Temat: [Mondeo 2007-2014] Ustawienie zbieżności
View Single Post
Stary 12-06-2013, 10:28   #23
Olek
ford::advanced
 
Avatar Olek
 
Imię: Olek
Zarejestrowany: 26-02-2004
Skąd: Śląsk
Model: Mondeo MK5 - HB
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2015
Postów: 197
Domyślnie Odp: Ustawienie zbieżności

U mnie niestety nie można odkręcić śrub z tyłu a zbieżność lekko wyszła poza dopuszczalne granice. W związku z tym mam do Was dwa pytania:

1. Mam się tym mocno przejować czy nie. Mechanik twierdzi by na razie nie ruszać. Auto może nie jedzie jak po szynach jak niektórzy z Was piszą, ale ciężko stwierdzić czy to wina zbieżności czy kiepskich dróg, po których się poruszam. Dodam jeszcze, że nie zauważyłem ścinania opon czy innych niepokojących objawów.

2. Jeżeli mam się zabrać za wymianę tych zapieczonych śrub do regulacji, to co oprócz nich należało by wymienić. Jakby ktoś dał zestawienie części/elementów było by super Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum..
__________________
Ford Mondeo MK4 2.0 TDCI 140KM, TITANIUM, KOMBI
Ford Fiesta MK6 1.4 Benzyna, śliczna, dla żonki
Olek jest offline   Odpowiedź z Cytatem