View Single Post
Stary 02-07-2013, 10:24   #7
Sobolewicz
ford::specialist
 
Avatar Sobolewicz
 
Zarejestrowany: 19-11-2011
Skąd: ŁDZ
Model: Fiesta mk7/ były: 1xEssi mk5, 2xEssi mk7, 1xFiesta mk4
Silnik: 1.4/96KM
Rocznik: 2010
Postów: 656
Domyślnie Odp: Zespolony - po naprawie brak świateł drogowych.

No ja u siebie mam wlasnie przelacznik z interwalem wycieraczek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. - Escort w pelnej wersji Ghia (brakuje tylko grzanych foteli i spryskiwaczy swiatel Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.), sprowadzony z Reichu 2,5roku temu, u mnie od 4 miesiecy (nie ten z avatara - tamten juz umarl...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.)
Takze kupuje nowke dzisiaj - juz mi sie nie chce go jednak 5 raz rozbierac Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Bede musial tylko przelozyc przekaznik od kierunkow jesli sie nie myle Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Nie moglem wysiedziec i juz mam nowy przelacznik zamontowany Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Chodzi jak ta lala Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Z pozdrowieniami,
Sobolewicz

Ostatnio edytowane przez Sobolewicz ; 02-07-2013 o 11:45
Sobolewicz jest offline   Odpowiedź z Cytatem