View Single Post
Stary 09-07-2013, 23:22   #45
JohnLenin
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 20-08-2011
Skąd: Rzeszów
Model: Focus MK3
Silnik: 2.0tdci
Rocznik: 2011
Postów: 320
Domyślnie Re: Odp: Wtryskiwacze piezoelektryczne Simens, pytanie.

Cytat:
Napisał gucioj Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Myślę że kolega już dawno to zrobił i wykluczył napinacz itp.( chyba że żle myślę)Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Poza tym auto jest słabsze i nierówno pracuje więc problem i tak jeszcze jest w czymś innym. Słyszałem że pompy siemens w 1.8 Tdci też potrafią stukać i ja raczej szedłbym tym tropem ale to jest tylko moje zdanie.
Nie spr. napinacza, ale napinacz powodował by taką nierównomierną prace, jakby nie na wszystkie gary i to tylko jak jest silnik gorący po jeździe i postoi po zgaszeniu z pół godz?
Auto nie jest słabsze, jak tak tłucze, to po ruszeniu i przejechaniu z 1km normalnie pracuje.

Ostatnio edytowane przez JohnLenin ; 09-07-2013 o 23:26
JohnLenin jest offline   Odpowiedź z Cytatem