View Single Post
Stary 24-08-2013, 19:32   #3
solomons
ford::amateur
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 24-08-2013
Skąd: Warszawa
Model: AUDI A6
Silnik: 1,9 TDi
Rocznik: 2004
Postów: 1
Domyślnie Odp: AUTO JÓZEFÓW skrzynie biegów

Mam podobną opinie i na pewno więcej tam nie wróce!!! Banda krętaczy i oszustów. Miałem i mam nadal problem ze skrzynią Multitronic w AUDI A6. Sprawa wygląda następująco: zostawiłem w warsztacie Auto Józefów k. Warszawy moje Audi w poniedziałek, naprawa miała potrwać max 2-3 dni, koszt jaki usłyszałem za naprawę to 1000 zł za naprawę komputera sterującego skrzynią. Po 3 dniach otrzymałem telefon, że jednak elektronik, który miał naprawić komputer zrobił sobie urlop i auto będzie do odbioru dopiero za tydzień. Szoooook! Oczywiście się zgodziłem, skoro stoi auto już 3 dni to bez sensu przenosić je do innego warsztatu i ustawiać sie w kolejkę. Kiedy po tyg. przyjechałem po auto usłyszałem ze koszt naprawy to nie 1000 zł a 1500 zł!!! I że jak tego nie zapłacę to nie oddadzą mi auta! Poprosiłem kontakt do właściciela z prośbą o wyjaśnienie problemu, na co usłyszałem że jego firma nie jest instytucją charytatywną i że tyle muszę zapłacić!!! ZERO wyjaśnień, ZERO szacunku do klienta, ZERO profesjonalizmu!!! Prostota po całości! Ceny sobie zmieniają jak im pasuje!!! Odradzam i przestrzegam przed tym warsztatem.
solomons jest offline   Odpowiedź z Cytatem