View Single Post
Stary 11-09-2013, 08:56   #4977
AdamJ.
ford::advanced
 
Avatar AdamJ.
 
Imię: Adam
Zarejestrowany: 22-09-2010
Skąd: Szczecin
Model: BMW E38 - siódema ;)
Silnik: 3,5 V8
Rocznik: 1998
Postów: 371
Domyślnie Odp: Może nowy spocik???

Cytat:
Napisał deltaa Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nic Adam,zupełnie nic złego wręcz przeciwnie,bardzo fajnie że pojawiają nie nowe osoby i mają chęci na spotkania.Tylko nie zarzucaj więcej nikomu dzielenie strefy na ZS i ZST.
Ja tylko i Szejk o tym głośno mówiliśmy...inni dzielili się tym z Nami gdzieś na boku...Ale po co ten temat...Zaraz będzie że ja znów wyciągam stare sprawy i ja to ten najgorszy- bo takie słuchy mnie też doszły Ale mam to gdzieś...forum jest po to min aby wyrazić swoje poglądy...czego Nam też zabroniono Ale ok....

Padło hasło na spotkanie kartingowe, ale czekamy na dobry termin...dogodny dla Wszystkich...

Tyle w temacie i nie będę więcej wracał do podziałów...każdy wie swoje...tylko śmieszna sytuacja wyszła z tymi podpisami właśnie po tym jak była cała ta rozmowa i pokazano tylko jak stworzyło się....dobra nie ma tematu...
__________________
Gdyby Bóg wolał przedni napęd, chodzilibyśmy na rękach.
"...Proste są dla szybkich samochodów, zakręty dla szybkich kierowców..."Colin McRae
AdamJ. jest offline   Odpowiedź z Cytatem