Cytat:
|
...1. "One/Two step opening with slam lock" - co to jest? Czy chodzi o dwustopniowe ryglowanie drzwi? Czy w każdym MK4 powinno zadziałać? W MK3 było tak, że jak 2 razy nacisnąłem pilota to ryglowało drzwi podwójnie. W MK4 drugie naciśnięcie pilota nic więcej nie powoduje.
2. "Interior movement sensor" - czy możliwość włączenia zależy od zamontowanych czujników ruchu, czy wszystkie są takie same?
3. "Auto relocking" - czy to dotyczy wspominanego odblokowywania drzwi w razie wypadku?
4. "Auto lights" - co to w sumie jest? Była częściowa odpowiedź że "Auto High Lamp Headlamp" związane jest z z kamerą. A samo: "With Auto Lights"?
Pozdrawiam.
|
1. Jednostopniowe otwieranie = jednym naciśnięciem wszytkie drzwi, Dwustopniowe otwieranie = pierwszym naciśnięciem drzwi kierowcy, drugim pozostałe drzwi;
2. Czujniki ruchu to czujniki ruchu. Muszą być aby je aktywować. (lampkę oświetlenia wnętrza łatwo poznać czy ma ultradźwiękowe czujniki ruchu czy nie).
3. Ponowne automatyczne zamykanie po ruszeniu. Jak raz zamknie automatycznie a następnie my się zatrzymamy i ktoś wysiądzie, to po ruszeniu ponownie drzwi zostaną zamknięte automatycznie.
4. Parametr obecności czujnika zmierzchu (to on czyni świtła automatycznymi).