View Single Post
Stary 02-12-2013, 18:24   #1530
juri2069
ford::expert
 
Imię: wojciech
Zarejestrowany: 09-03-2013
Skąd: Krosno , Nisko
Model: Smax
Silnik: 2.0 TDCI / 140 KM
Rocznik: 2014
Postów: 2,939
Domyślnie Odp: Migająca sprężynka - po raz kolejny.

nawet jeżeli nie ma juz tego " bezpiecznika" to można w miejscu lutów sprawdzić przewodnictwo??

Caly czas pokazuje -1 czy tak czy siak także dis wysylam do gościa który te silniczki naprawia bez wzgledu na to co tam trzeba zrobic bierze 300 zł.
A jak do mnie wróci ten silniczek to sprawdze Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
jest na pewno kilka osób które mają schematy i wiedzą o co chodzi tylko nikt się tym nie podzieli bo lepiej zarobić kilkaset złotych za przylutowanie czegoś niż sprzedac za darmo schemat Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.., Trudno , taka wladza mechanika, elektronikaGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Jak wróci zregenerowany to się podziele uwagami Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez juri2069 ; 02-12-2013 o 18:41
juri2069 jest offline   Odpowiedź z Cytatem