View Single Post
Stary 08-12-2013, 09:27   #23
fanatyk81
ford::average
 
Zarejestrowany: 09-11-2009
Model: focus kombi
Silnik: ST hybrid 313KM/486Nm
Rocznik: 2013
Postów: 183
Domyślnie Odp: zmieniła się data produkcji samochodu???

Cytat:
Napisał danioarci Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Moja historia z fordem zaczęła się pod koniec września 2012. Zamówiłem FF trend sport kombi. Odbiór miał być w I połowie listopada. Oczywiście samochodu nie było. Tłumaczenie było, że kombi, że dodatkowy hak, że czujniki parkowania przód, że srebrne relingi dachowe itp.. Ogólnie zdenerwowanie moje sięgnęło zenitu i po wymianie zdań od połowy listopada jeździłem samochodami zastępczymi (nawet było mi to na rękę bo mogłem porównać różne samochody). Obiecali odbiór przed świętami itd-nie dotrzymali słowa.
W końcu samochód odebrałem w lutym 2013. Oczywiście z datą produkcji 2013.
No to termin produkcji podali Ci strasznie krotki.... Miesiac czasu w zasadzie na oczekiwanie, transoort.... Malo realne, ale skoro tak autoryzowany sprzedawca podal i pewnie wpisal w umowe taka date odbioru auta to miales prawo byc zdegustowany.
fanatyk81 jest offline   Odpowiedź z Cytatem