Temat: [Focus 2004-2008] Diody SMD zegarów jakie?
View Single Post
Stary 14-02-2014, 22:33   #4
Teisejas
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 26-03-2011
Skąd: Kraków
Model: Focus Mk3 Turnier
Silnik: 1.6 TDCi 115KM
Rocznik: 2011
Postów: 337
Domyślnie Odp: Diody SMD zegarów jakie?

Diod mi trochę zostało, ale z tego co pamiętam to niestety nie te co u siebie ostatecznie założyłem- jak sprawdzę to ci dam znać na pirv.

Co do lutowania- profesjonalnie zajmuję się czymś zupełnie nie związanym z elektroniką, a u siebie diody wymieniałem hobbystycznie. Z ludzkiej uczciwości nie wezmę na siebie ryzyka takiej zabawy z cudzym licznikiem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jak już zresztą rozebrałeś licznik do samej płyty to nie ma najmniejszego problemu, żeby udać się z tym do fachmana- może nie koniecznie pana prowadzącego punkt naprawy telewizorów, ale na pewno warto zapytać, czy by Ci tego nie zrobili w jakimś punkcie naprawy telefonów komórkowych (lutują tam przecież jeszcze mniejsze elementy smd niż diody 1206, mają odpowiedni sprzęt i doświadczenie, a w Krakowie takich punktów jest sporo). Tak na prawdę to jest kilka minut pracy.

Napisz jeszcze, czy sprawdziłeś kolor na jaki świecą oryginalne diody Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Teisejas jest offline   Odpowiedź z Cytatem