Temat: [C-MAX 2007-2010] jak wyjać navi blaupunkt nx
View Single Post
Stary 19-02-2014, 18:07   #38
kr.bi
ford::advanced
 
Avatar kr.bi
 
Imię: Krzys
Zarejestrowany: 21-08-2012
Skąd: Warszawa
Model: Mondeo MK4 Titanium
Silnik: 2.0 Pb 140 Qńa
Rocznik: 2009
Postów: 301
Domyślnie Odp: jak wyjać navi blaupunkt nx

Cytat:
Napisał Floy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Załącznik 49742
... Później należy z powrotem całość z powrotem skleić, zrobić otwór na przewód w kostce przyłączeniowej, odciąć przewód z kostki.
obejrzałem zdjęcia i zmagania z anteną (GPS) i przeszło mi przez myśl, mając na uwadze dużą zawodność ustrojstwa/elektroniki, czy możliwe byłoby swego rodzaju "zatopienie" całej elektroniki anteny GPS w czymś co dałoby jej (elektronice) hermetyczność o ochronę przed wilgocią i wodą ?
Żywica utwardzalna dla sygnału radiowego jest przeźroczysta zaś dla wody stanowi skuteczną barierę. Myślałeś nad czymś takim ?

P.S. Oczywiście za 30 zeta niektórzy mogą wyjść z założenia żeby darować sobie całą zabawę, ale jeśli już coś robić to dlaczego nie tak aby było mozliwie najlepiej ? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Pozdrófka
kr.bi jest offline   Odpowiedź z Cytatem