Cytat:
Jak im palcem nie wskazałeś to nic nie robili Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
No właśnie wie ktoś w jakich warunkach się te klapki ruszają, jaki parametr w forscanie opisuje ich ruch ? Gdzieś musi być przyczyna dlaczego u jednych wytrzymują dłużej u innych krócej.
|
W MK3 przed 1 FL rozlatywały się w okolicy 100 tys. km, na przykładzie mojego mogę powiedzieć, że dojechałbym spokojnie do 160 tys. km (a jest po 1 FL).
Mało prawdopodobne, żeby w MK4 padały przed 100 tys. km - jedyne wytłumaczenie to przekręcony licznik i tyle.
Klapki to element czysto mechaniczny, żadne podłączenie do kompa nie wykryje czy wymaga wymiany/naprawy czy nie.
Ja w swoim MK3 wywaliłem je ponad 40 tys. km temu. Nie odczuwam żadnych skutków ubocznych z tego tytułu
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.