View Single Post
Stary 20-03-2014, 14:33   #570
Delta
Energia z Zachodniopomorskiego
 
Avatar Delta
 
Imię: Marta
Zarejestrowany: 24-06-2012
Skąd: Stargard/Szczecin
Model: FOCUS GHIA, FOCUS MK3 TITANIUM, ECOSPORT ST LINE
Silnik: 1.8 TDCI, 1.6 Ecoboost 150 KM, 1.5 ECO BLUE 125KM
Rocznik: 2004,2012,2019
Postów: 6
Domyślnie Odp: Dział Fotek - TYLKO ZDJĘCIA BEZ KOMENTARZY !!!!!!!!!

PRZESIDAM SIĘ…. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nadwozie : Cabrio
Rok : 2014 (pierwszy właściciel)
Silnik : napędzany naturalnymi siłami,pojemność duża (potrafię dużo zjeść)
Spalanie : 0,0 (no ewentualnie te pozytywne liczone w kcal. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.)
Napęd: 8x8 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Moc KM :Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Zalety dodatkowe:
Ani wtrysków ani pompy niet Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Gleba na własne życzenie (niżej już się nie da szorując pupą po betonie)
Nie groźne fotoradary,mandaty itp.
Ubezpieczać nie trzeba ewentualnie siebie od wszelkich połamań i zwichnięć .

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________



Ford EcoSport ST-Line by Delta & Tomas

"MOC JEST BOGIEM,PRĘDKOŚĆ NAŁOGIEM,TURBO PODSTAWĄ,NITRO ZABAWĄ..."

Ostatnio edytowane przez Delta ; 20-03-2014 o 14:42
Delta jest offline   Odpowiedź z Cytatem